פשוט לדבר סינית

שיעורי סינית למבוגרים

מאז החלה הפתיחה המסיבית של סין אל המערב בשלהי המילניום הקודם, יותר ויותר אנשים מגלים עניין בתרבות ובשפה הסינית. רבות כבר דובר על הצורך של המגזר העסקי בשפה הסינית וגם לנו ב'פנדה – לדבר סינית!' יש קורסים ושיעורים בסינית לאנשי עסקים, אך לצד הסקטור הזה יש הרבה מאוד מבוגרים שנדרשים או מעוניינים ללמוד סינית מסיבות אחרות: רצון לטייל בסין, רילוקיישן בסין או בטיוואן לצורכי עבודה, מערכת יחסים עם בן זוג סיני, רצון להיות בקשר עם נכדים שחיים בסין וכו'. מדובר בפלח גדול והולך של אנשים שעד היום לא היה עבורם מענה מתאים והולם.

אנחנו ב'פנדה' בנינו תוכנית לימודים בדיוק עבור הפלח הזה, תוכנית שאחד המאפיינים המרכזיים שלה הוא ההתאמה האישית המלאה לצרכים של כל תלמיד ותלמיד.

סינית למבוגרים ב'פנדה לדבר סינית!'

הקורס ייערך בזום או בפלטפורמה מקבילה, בשלבים הראשונים יילמדו יחידות הבסיס שבמהלכן נלמד ונתרגל אוצר מילים בסיסי, כללי הגייה ובניית משפטים. בהמשך כל תלמיד יבחר מסלול תוכן שמתאים לו. למשל, עבור מי שרוצה לרכוש מיומנויות שפה כהכנה לטיול, הלימודים יתמקדו בחוויות כמו הזמנת אוכל במסעדה, ביצוע צ'ק-אין במלון, שימוש בתחבורה ציבורית, חיי לילה ושופינג. חלק מהרעיון הוא לתת לתלמידים את כלי השפה הכי יעילים בלימוד מוכוון מטרה שחוסך להם זמן וכסף. הלימודים, כמובן, לא יתמקדו רק בממד הצר של הכרת המילים אלא יכללו גם הסברים וקונטקסט תרבותיים שחשוב שכל מטייל בסין יכיר.

השיעורים בנויים בצורה אינטראקטיבית עם פעילות שמותאמת לגיל, לאופי ולצרכים הספציפיים של כל תלמיד וכוללים הרבה תרגילי דיאלוג וסימולציה.

כחלק מתהליך הלימוד התלמידים יקבלו דפי עבודה, הקלטות וסרטונים שמעשירים את חוויית הלימוד ומאפשרים לתרגל ולהתקדם בקצב שמתאים להם.

 

היתרונות של 'פנדה לדבר סינית!' עבור מבוגרים:

  • לימוד אוצר המילים שהכי רלוונטי עבורם
  • קורס חווייתי ששם דגש על מצבי אמת בהם יפגוש התלמיד בסין
  • הכרת התרבות הסינית והקונטקסט הרחב שלה
  • מסלולי לימוד ספציפיים והתאמה אישית

בואו ללמוד איתנו סינית