כבר לא  סינית עבורם

שיעורי סינית קבוצתיים לבני נוער

אומרים ש'העתיד שייך לצעירים', אנחנו מזדהים מאוד עם האמירה הזו ולכן פתחנו סדרה של קורסים ייעודיים לבני נוער, במהלכם יוכלו לרכוש מיומנות בשפה המנדרינית, שהיא השפה הרשמית והמרכזית בסין ובטיוואן. בסופו של יום כל מי שמסתכל על נתוני הצמיחה בסין ועל הדומיננטיות של הסחר והתעשייה הסיניים באקלים הכלכלי הנוכחי, מבין שהעתיד שייך לא רק לצעירים אלא גם לסינים. במילים אחרות: צעירים שיכירו את השפה והתרבות הסינית ייהנו מיתרון משמעותי בעולם העסקים במאה ה-21. לתובנה הזו הגיעה גם מערכת החינוך הישראלית שבשנים האחרונות מאפשרת להיבחן בבגרות בסינית ברמה של חמש יחידות. הקורסים והשיעורים של 'פנדה – לדבר סינית!' לבני נוער מאפשרים הכנה טובה למי שבוחר לגשת לבחינת הבגרות בסינית.

אבל לא רק בגרות, בעולם המודרני, בו בני נוער מכל העולם נפגשים בפלטפורמות דיגיטליות כמו רשתות חברתיות או מפגשי גיימינג שנערכים און ליין, ידיעת השפה הסינית יכולה להיות גשר בין בני נוער ישראלים ובני נוער בסין או בטיוואן.  

סינית לבני נוער ב'פנדה לדבר סינית!'

הקורס סינית לבני נוער ב'פנדה' הוא קורס קבוצתי שמועבר בזום ומיועד לנערים ונערות מגיל 13 ומעלה. במהלך הקורס רוכשים התלמידים אוצר מילים רחב שרלוונטי לעולמם, ולומדים לקרוא ולכתוב. את הקורס מעביר מיכה זעירא שבנוסף להתמחות בהוראת השפה הסינית הוא בעל חגורה שחורה דאן 5 בקונג פו.

תוכנית הלימודים מבוססת על שיטת ריבוי האינטליגנציות שפותחה על ידי מיכה זעירא בלימודי התואר השני שלו והיא מתאפיינת לא רק באפקטיביות שלה אלא גם באופן החווייתי והיצירתי של מערכי השיעור. התוכנית הותאמה במיוחד לעולמם של בני הנוער עם דגש רב על הקלדה במחשב ובטלפון, סלנג ואפילו דייטינג.

עבור בני נוער שמעוניינים לעשות בגרות בסינית, פנדה מספקת מסגרת הכנה וליווי ארוך טווח עד ליום הבחינה. משרד החינוך דורש שהנבחנים בבחינה יכירו בין 600 ל-700 סימניות, והצוות בפנדה ערוך לתת מענה גם לאתגר זה, המחייב להשקיע  בין שנתיים לשלוש שנים בלימודי השפה.

היתרונות של 'פנדה לדבר סינית!' עבור בני נוער:

  • פיתוח החשיבה והרחבת אופקים
  • היכרות עם תרבות חדשה
  • קורס חווייתי ששם דגש על התנהלות בפלטפורמות דיגיטליות
  • פיתוח בסיס של אוצר מילים בסינית שיסייע בפתיחת דלתות ואפשריות עתידיות
  • אפשרות ללמוד לבחינת בגרות בסינית

בואו ללמוד איתנו סינית